W środę dzieci, które w minioną sobotę po raz pierwszy przystąpiły do  Pierwszej Komunii św. udały się wraz z rodzicami na pielgrzymkę autokarową z intencją dziękczynną za otrzymane dary sakramentów pokuty i Eucharystii. Odwiedziliśmy m.in. Kodeń gdzie uczestniczyliśmy we Mszy św. oraz poznawaliśmy historię tego miejsca jak również wizerunku Matki Bożej Królowej Podlasia. Potem pojechaliśmy do Pratulina gdzie zapoznaliśmy się z historią życia oraz męczeńskiej śmierci Bł. Wincentego Lewoniuka i jego towarzyszy a także modliliśmy się za ich wstawiennictwem w intencjach bliskich naszemu sercu. W Pratulinie również mieliśmy trochę więcej czasu na rekreację i odpoczynek. Skorzystaliśmy z pięknie przygotowanego boiska i rozegraliśmy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami dziewczynek i chłopców. Wynik? Niech zostanie słodką tajemnicą:-) Na koniec wstąpiliśmy do Krzyczewa gdzie mogliśmy z bliska zobaczyć rzekę Bug i kaplicę św. Jerzego. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tych wydarzeń.