W niedzielę 7 czerwca 2020 roku wspólnota parafialna w Stoczku Łukowskim przeżywała szczególną uroczystość 45-lecia kapłaństwa ks. proboszcza kan. Stanisława Bieńko. Głównym punktem obchodów jubileuszu była uroczysta dziękczynna Eucharystia, której przewodniczył Ksiądz Jubilat. Współkoncelebransami byli ks. prałat Józef Huszaluk i ks. dr Jacek Rosa, który wygłosił homilię i przedstawił postać Księdza Jubilata. Ważną częścią uroczystości był moment składania życzeń Księdzu Jubilatowi. Wśród delegacji nie zabrakło władz samorządowych Miasta i Gminy Stoczek Łukowski, kierowników z terenu miasta i gminy, prezesów organizacji i stowarzyszeń, prywatnych przedsiębiorców oraz przedstawicieli wspólnot parafialnych. Przed rozpoczęciem Eucharystii Ksiądz Jubilat otrzymał za zasługi w służbie państwu i społeczeństwu brązowy medal od prezydenta Andrzeja Dudy, który wręczył wicewojewoda lubelski pan Robert Gmitruczuk. Po Eucharystii odbyła się agapa przy wspólnym stole, w czasie której Dostojny Jubilat otrzymał prezent, a wszyscy zebrani otrzymali podziękowanie z błogosławieństwem. Organizatorami uroczystości byli Komitet Obchodów Świąt Patriotycznych i Religijnych i księża wikariusze. Poniżej załączamy fotorelację z uroczystości.