Kancelaria parafialna

Sprawy kancelaryjne: wydawanie zaświadczeń, rozmowy przedślubne, sprawy pochówku, itp. należy załatwiać w godzinach funkcjonowania kancelarii tzn.

Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie w godz. 7.30 - 8.00 i 17.00 - 18.00

(w czasie zimowym: 16.00 - 17.00) oraz bezposrednio po mszy wieczorowej.

W niedzielę i uroczystości ze względu na nawał pracy księży, załatwiamy tylko najbardziej pilne sprawy kancelaryjne – np. osoby, które w dni powszednie nie mają sposobności przyjechać do kancelarii, a chcą zamówić Mszę św., itp.

Chorych, którzy potrzebują skorzystać z sakramentów św. należy zgłaszać wcześniej u ks. Dyżurnego by umówić się na wyjazd lub telefonicznie. Gdy zagrożone jest życie człowieka, do chorych udajemy się natychmiast.

AktualnościKancelariaDuszpasterzeWspólnotyHistoriaGaleriaCzytelniaArchiwum T.PLinkiKontakt