Duszpasterze

 

Ks. Sławomir Sulej  Proboszcz Parafii od 1 lipca 2020r.


Ks. Jacek Pietrucha wikariusz wyświęcony w 1999r, w parafii od 22.08.2016r.


Ks. Marek Buch

 wikariusz, wyświęcony w 2004r.  w parafii od 01.07.2019r.


Ks.dr Jacek Rosa

Pochodzi z parafii, posługuje w parafii.


Ks. Kanonik Stanisław Bieńko

Emeryt na parafii, ur. 05.04.1950 r. Wyświęcony w 1975r,  w parafii od 25.07.2012r  do 1 lipca 2020r.


Ks. Prałat Józef Huszaluk

Emeryt na parafii, kapelan Jego Świątobliwości, kanonik honorowy Kapituły Kolegiaty Janowskiej, mgr teologii, proboszcz parafii od 17.09.1986r. do 14.07.2004r.



 

 

AktualnościKancelariaDuszpasterzeWspólnotyHistoriaGaleriaCzytelniaArchiwum T.PLinkiKontakt