Ogłoszenia Duszpasterskie
II Niedziela Wielkiego Postu „B” (28 lutego 2021)



1. Dzisiaj w II Niedzielę Wielkiego Postu , jak co roku wspieramy ofiarami do puszek kraje misyjne w ramach akcji „Ad Gentes”. Po mszy o g. 12.00 odbędzie się katecheza przygotowująca do Sakramentu Chrztu.
2. We wtorek 2 marca o g. 7.30 msza żałobna za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach.
3. W I czwartek miesiąca 4 marca od g. 16.00 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona o g. 17.00 nabożeństwem i mszą świętą. Tego dnia w liturgiczne święto św. Kazimierza imieniny obchodzi Pasterz Diecezji Ks. Bp Kazimierz Gurda.
4. W I piątek miesiąca 5 marca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach o g. 7.00 i 17.00. O g. 16.30 Droga Krzyżowa.
5. W I sobotę miesiąca 6 marca msza święta i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o g. 9.00. O g. 10.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Będzie ono poświęcone przygotowaniu strojów dla dzieci na tą uroczystość i ewentualnej przymiarce.
6. Tego dnia w Gończycach odbędzie się Kongres Różańcowy. Z racji ograniczeń wynikających z epidemii nie będzie zorganizowanego wyjazdu, a zainteresowane osoby, zwłaszcza członkowie Kół Żywego Różańca udadzą się tam własnymi środkami lokomocji.
7. Również w sobotę 6 marca w o g. 10.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się katecheza przygotowująca do Sakramentu Małżeństwa.
8. Polećmy w modlitwie + Sławomira Rosę (pogrzeb w poniedziałek o g. 14.00) i + Mariana Zadrożnego (pogrzeb w środę o g. 10.00).

Zapowiedzi

- Mateusz Dominik Jakubik i Ewa Jakubik, oboje zam. w parafii tutejszej.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Intencje 1. 03. 2021 – 7.02. 2021 r.

Poniedziałek 1
7.00 + Tadeusza Książek – greg.
7.00 + Hannę Wysocką (greg)
7.00 + Edmunda (24r), Jadwigę, Piotra, Rozalię, Franciszka, Eugeniusza, Zuzannę, Helenę, Mariannę z r. Rosów, Dadasów Marek Rosa
7.00 + Jana, Mariannę, Stanisława, Stanisława, Wiktorię, Józefę z r. Lasotów, Zadrożnych Bogumiła Lasota
7.00 + Dariusza Bilskiego Siostra Małgorzata z rodziną
17.00 + Martę Misior (1r), Stanisława Misiora (10r), rodziców z obu stron Jan Misior

Wtorek 2
7.00 Dziękczynna za ustanowienie Eucharystii i kapłaństwa Kazimierz Kołodziejczyk
7.00 + Hannę Wysocką (greg)
7.00 + Zdzisława Chudka Koledzy z Mięspolu
7.00 + Krzysztofa Bieńka r. Budnerów, Okuniów, Drosiów
7.00 + Zygmunta Okunia r. Szmiglów
17.00 + Tadeusza Książek – zakończenie greg.

Środa 3

7.00 + Hannę Wysocką (greg)
7.00 + Aleksandra (39r), Mariannę, Barbarę z r. Basków, Kajków, Barejów Joanna Kajka
7.00 + Kazimierza, Wiktora, Aleksandrę z r. Staniaków, Jerzego Mikulskiego, Józefa i Zofię Budziaków Halina Budziak
7.00 + Zdzisława Chudka Koledzy z Mięspolu
7.00 + Stanisława Śnieżka Bratanek Andrzej z rodz
17.00 Nowenna do MBNP

Czwartek 4

7.00 + Edwarda, Mariannę Wołoszka, zm. rodziców i rodzeństwo z obu stron Julianna Sobiech
7.00 + Helenę (10r), Stanisława, Genowefę, Stanisława, Krystynę, Mariannę z r. Piwowarków, Misztów, Buczków, Wardawych, Gaładyków Stanisława Piwowarek
7.00 + Hannę Wysocką (greg)
7.00 + Bożenę Mazur Irena Gajoweniczek
7.00 + Dariusza Bilskiego r. Brodowskich
17.00 + Kazimierę Szczepanik, Franciszkę, Franciszka, Józefa, Mariana, Jacka, Grzegorza z r. Rosów Krystyna Zakrzewska

Piątek 5

7.00 + Hannę Wysocką (greg)
7.00 + Mariana, Edytę, Mirosława, Henryka, Jana, Annę, Kacpra, Mariannę, Józefa, Leokadię, Jana z r. Krawczyków, Piskorzów, Kucińskich, Kluczyków Genowefa Krawczyk
7.00 + Krzysztofa Bieńka r. Piękowców
7.00 + Zofię, Annę, Józefata, Władysława z r. Chudków, Zofię, Jana z r. Kocielników Julian Chudek
7.00 + Alinę Piskorz Barbara i Krzysztof
17.00 + Henryka (25r), Władysława, Ewę, Stanisława, Józefa, Mariannę, Zdzisława, Jana, Gabrielę z r. Koniecznych, Rosów, Bieńków Cecylia Konieczna
Sobota 6

7.00 + Hannę Wysocką (greg)
7.00 + Jana, Janinę, Mariannę, Zdzisława z r. Łysiaków, Wandę Muzyczuk Aleksandra Bojanek
7.00 + Zdzisława Chudka Koledzy z Mięspolu
7.00 + Bożenę Mazur Brat Wiesław z żoną
7.00 + Alinę Piskorz Andrzej Rosa z rodz.
9.00 Dz-bł w 18 ur. Jagody o Boże bł, opiekę Matki Bożej , dary Ducha Św Rodzice
17.00 + Cecylię Misior (9r) Ilona Misior

Niedziela 7

p.p + Mariana Soćko (36r), Mariannę, Bronisławę, Wacława, dziadków z obu stron, Katarzynę z r. Soćków, Stosiów, Staniszewskich
p.p. + Wandę (6r), Stefana, Tadeusza, Katarzynę, Szymona z r. Soczewków

7.30 + Władysława Rosę (13r), zm. z r. Rosów, Staniaków Jadwiga Staniak
7.30 + Adama, Helenę, Szymona, Rozalię, Józefa, Agnieszkę, Mariana, Leokadię, Andrzeja Piłkę Marianna Pazura
7.30 + Hannę Wysocką (greg)
9.00 Dz-bł w 70 ur. Bogumiły o Boże bł opiekę Matki Bożej Bogumiła Drosio
9.00 + Magdalenę (13r), Jana, Sebastiana, Genowefę, Wiktora, Mariannę, Czesława, Hieronima, Weronikę, Józefa, Tomasza Wójcika, z r. Rosów, Słomków Marianna Wójcik
9.00 Dz-bł w 18 ur. Jakuba o Boże bł, zdrowie, opiekę Matki Bożej Stanisława Wilk
10.30 Dz-bł w 18 ur. Beaty o Boże bł, wszelkie łaski w dorosłym życiu, opiekę Matki Bożej Urszula Bieniek
10.30 + Zdzisława (9r), Tadeusza, Henryka z r. Pęszkal, Krystynę, Janusza, Mirosława z r. Czubów, Krystynę Traczyk Barbara Pęszkal
12.00 + Wacława Dynka (10r), Stanisławę z r. Dynków, Edwarda Oszkiela, Bogumiłę, Mariannę z r. Oszkielów, Adriana Ciołka Marianna Dynek
12.00 Za parafian
Róża Jadwiga Bogusz
16.00 + Stanisławę, Jan, Józefa z r. Woźniaków, Ziółkowskich, Kwiatkowskich Ewa Ziółkowska
 

----------------------------------------------------------------------------------

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie witamy Cię, drogi internauto, na naszej stronie

Miło nam zaprosić Cię do zapoznania się ze stroną internetową naszej Parafii.

Życzymy miłego spacerowania po zakładkach naszej strony.

 

 Strona istnieje od: 1.12.2011r  
 
Ostatnia aktualizacja:
 

  AktualnościKancelariaDuszpasterzeWspólnotyHistoriaGaleriaCzytelniaArchiwum T.PLinkiKontakt