Ogłoszenia Duszpasterskie
Wniebowstąpienie Pańskie „B” (16 maja 2021)

1. W tym tygodniu nabożeństwo poświęcenia pól odbędzie się w następujących miejscowościach: poniedziałek 17 maja o g. 16.00: Róża Podgórna, Wólka Różańska , wtorek 18 maja o g. 16.00: Stara Róża, Nowy Jamielnik i Kolonia Jamielnik, środa 19 maja o g. 16.00: Stare Kobiałki, Nowe Kobiałki czwartek 20 maja o g. 16.00: Stary Jamielnik, Ruda i Błażejki.
2. Dzisiaj po mszy o g. 12.00 i nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
3. W środę 19 maja o g. 17.00 w kościele spotkanie służby liturgicznej i przyjęcie nowych kandydatów na ministrantów. Bardzo prosimy, aby rodzice nie tylko nie zabraniali , ale także zachęcili chłopców do wstąpienia w szeregi służby liturgicznej. Nasza parafia jest duża i powinna być reprezentowana przez odpowiednią liczbę ministrantów i lektorów.
4. W piątek 21 maja o g. 16.30 spowiedź dzieci i rodziców przed rocznicą I Komunii Świętej.
5. W sobotę 22 maja o g. 10.00 uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej.
6. W przyszłą niedzielę 23 maja obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O g. 12.00 będzie odprawiona msza święta w intencji mieszkańców miejscowości, w których miało miejsce poświęcenie pól i o dobre urodzaje.
7. Również w przyszłą niedzielę od g. 9.00 przy pomniku gen. Dwernickiego będzie można nabywać cegiełki na ufundowanie sztandaru dla naszego miasta. O g. 15.00 na Skwerze Miejskim odbędzie się okolicznościowy koncert.
8. Kierujemy podziękowanie do P. Wójta i jednostki OSP ze Zgórznicy za zabezpieczenie trasy poświęcenia pól w Kienkówce.
9. Polećmy + Zenona Bareja, + Mariana Zielińskiego i + Irenę Ciołek

Zapowiedzi
- Paweł Kusio, zam. w parafii tutejszej i Patrycja Lis, zam. w parafii Parysów.
- Piotr Kluska i Patrycja Mularczyk, oboje zam. w parafii tutejszej.
- Zbigniew Chudek , zam. w parafii tutejszej i Katarzyna Czupryna, zam. w parafii Jedlanka.
- Marcin Soćko i Elżbieta Konieczuk, oboje zam. w parafii tutejszej.
- Rafał Markowski, zam. w parafii Dąbie i Katarzyna Barej, zam. w parafii tutejszej.
- Tomasz Dadacz, zam. w parafii tutejszej i Paulina Sudowska, zam. w parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim.
- Maciej Świątek i Karolina Jolanta Mikos, oboje zam. w parafii tutejszej.

 



Intencje 17. 05 – 23. 05. 2021 r.

Poniedziałek 17
p.p. + Adelę Soćko (greg)
p.p. + Bogumiła (greg)
7.00 +Wiktora (21r.), Gabrielę, Henryka, Kazimierę zm. z r. Słomków, Wojtasików, Gabrielę Noga Hanna Wojtasik
7.00 +Tadeusza (18r.), Katarzynę, Stanisława, Stanisława, Genowefę, Bronisławę, Mariana z r. Rosów, Czerniawskich i Olkowiczów Jadwiga Olkowicz
7.00 + Janinę Celej (greg)
7.00 + Jana Bogusza Rodzina Szczepaników
7.00 + Jana, Teofilę, Ryszarda, Stanisława, Helenę, Zbigniewa, Tadeusza z r. Świętochowskich i Słomków Cecylia Świętochowska
18.00 + Janusza (27r.), zm. rodziców z obu stron, Mateusza, Józefata, Krystynę, Krzysztofa, Bogumiłę, Edmunda, Henryka, Mariana z r. Okuniów, Boguszów, Bieńków, Budnerów Monika Okuń

Wtorek 18
p.p. + Adelę Soćko (greg)
p.p. + Bogumiła (greg)

7.00 + Helenę, Franciszka, Stefanię, Juliannę, Mariana z r. Mączków, Markowiczów i Kajków Stanisław Mączka
7.00 + Janinę Celej (greg)
7.00 + Tomasza Kołodziejczaka (15r.), Adama, Jana, Stanisławę, Franciszkę, Jakuba z r. Kołodziejczaków i Staniaków Kazimierz Kołodziejczak
7.00 + Teresę i Mariana Wołoszków Teresa Rosa
7.00 + Jana Bogusza Celina Jastrzębska
18.00 + Ryszarda, Helenę, Stanisława, Henryka z r. Kublików, Halinę, Bolesława, Mariana, Aleksandrę, Wawrzyńca z r. Wilków i Sałasińskich Grażyna Kublik

Środa 19
p.p. + Adelę Soćko (greg)
p.p. + Bogumiła (greg)

7.00 +Mirosława Budnera ( 3r.) Krystyna Budner
7.00 +Edwarda Okunia (15r.), Genowefę, Adama, Jerzego zm. z r. Okuniów, Mariana Baska, Mariana Rosińskiego, Jana Szuciaka Barbara Basek
7.00 + Adela Zarzycka
7.00 + Janinę Celej (greg)
7.00 + Ryszard Drosio
18.00 NOWENNA DO MBNP

Czwartek 20
p.p. + Adelę Soćko (greg)
p.p. + Bogumiła (greg)

7.00 Dz. – bł. w 15r. święceń kapłańskich ks. Marcina o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Anna Ośko
7.00 + Janinę Celej (greg)
7.00 + Monikę (5r.), Stanisława zm. z r. Rosów, Parkotów i Czajków Barbara Czajka
7.00 + Jana Bogusza Pracownicy UG w Stoczku Łuk.
7.00 + Annę Pasik Siostra Jadwiga r. Szymczyków
18.00 +Teresę Sitkiewicz ( 24r.), Janinę i Stanisława Kotów Zofia Ciołek


Piątek 21
p.p. + Adelę Soćko (greg)
p.p. + Bogumiła (greg)
7.00 + Edwarda Kudlaka zm. z r. Kudlaków i Kajków Elżbieta Kudlak
7.00 Dz-bł w 10 r. ślubu Agnieszki i Andrzeja o Boże bł, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla całej rodziny Andrzej Mikusek
7.00 + Janinę Celej (greg)
7.00 + Jana, Bronisławę, Jarosława, Krzysztofa, Eugeniusza, Zdzisława, Emiliana, Tadeusza z r. Plaków Wiesław Plak
7.00 + Elżbietę Buch ,,Szymon”
18.00 Dz– bł. w 10r. ślubu Sylwii i Sylwestra z prośbą o Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
Sobota 22
p.p. + Adelę Soćko (greg)
p.p. + Bogumiła (greg)
7.00 + Agnieszkę Sprycha, Edmunda, Wiesławę, Mariannę, Józefata, Leokadię, Władysława, Leopolda z r. Leszkiewiczów, Leszków, Kruków i Sprychów Henryka Leszko
7.00 + Wiktora ( 11r.), brata z r. Bojanków, Stanisławę Fałdowską Aleksandra Bojanek
7.00 + Jana Bogusza Dominik i Maria Skwarek
7. 00 + Janinę Celej (greg)
10.00 Rocznica I Komunii Świętej
16.00 Ślub
17.00 Ślub
18.00 Teresa Rosa
Niedziela 23
p.p. + Adelę Soćko (greg.)
p.p. + Bogumiła (greg.)
p.p. Za dusze w czyśćcu cierpiące
p.p. + Henryka ( 4r.), zm. z r. Boguszów, Okuniów, Bieńków, Budnerów, Chudków i Leszków
p.p + Małgorzatę i Mirosława z r. Wiktorzaków
7.30 + Adriana ( 10r.) Anna Ciołek
7.30 + Janinę Celej (greg)
7.30 + Zofię Wysocką ( 4r.), Mariana, Michała, Józefa z r. Wysockich Jadwiga Wysocka
9.00 + Wiesławę, Juliannę, Piotra, Mariannę, Aleksandra, Wawrzyńca z r. Rosów, Soćków i Markosów Aneta Pasik
9.00 Dz. – bł. w 50 r. ślubu Genowefy i Zdzisława o Boże błog. i potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny Genowefa Oszkiel
9.00 +Piotra, Rozalię, Edmunda, Franciszka, Jadwigę, Eugeniusza, Zuzannę, Helenę, Mariannę z r. Rosów, Dadasów Marek Rosa
10.30 +Krystynę i Bolesława Czubów, Jana i Janinę Sudowskich zm. rodziców z obu stron Leokadię, Jana, Stefana, Helenę z r. Czubów, Teresę Szmigielską Anna Czub
10.30 + Elżbietę Król Bożena Król
10.30 + Jana Mączkę (10r.),Mariannę i Jana Mączków, Andrzeja Kałużnego, Mikołaja Bednarczyka, Oliwię Mączka Krystyna Mączka
10.30 Z racji poświęcenia pól o Boże bł. dla mieszkańców Kisielsk, Wola Kisielska, Mizary, Januszówka, Turzec, Kapice, Celej, Kamionka, Zabiele, Zgórznica, Stoczek Łukowski, Kienkówka, Wólka Poznańska, Rosy, Mirek, Łosieniec
12.00 + Marcina i Mariana z r. Jończyków i dusze w czyśćcu cierpiące Adam Jończyk
12.00 Za parafian
Róża + Jacka Drosio ( 30dz. śm.)
16.00 +Krzysztofa ( 33r.),Grażynę, Stanisława, Karolinę, Franciszka z r. Lutych, Kempków, Kazimierczaków Justyna Śnieżek
 


 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie witamy Cię, drogi internauto, na naszej stronie

Miło nam zaprosić Cię do zapoznania się ze stroną internetową naszej Parafii.

Życzymy miłego spacerowania po zakładkach naszej strony.

 

 Strona istnieje od: 1.12.2011r  
 
Ostatnia aktualizacja:
 

  AktualnościKancelariaDuszpasterzeWspólnotyHistoriaGaleriaCzytelniaArchiwum T.PLinkiKontakt